🎁 Ku každej objednávke tréningový plán na zadok ZDARMA 🎁

0 dní 00 hod 00 min 00 sek

Nový model legín RADIANT už čoskoro v predaji

Výmena alebo vrátenie tovaru zadarmo

Nesedí vám niektorý produkt alebo veľkosť? Produkt môžete bezplatne vrátiť do 14 dní od doručenia objednávky.

Postup je nasledovný:

 • Kontaktujte nás do 14 dní od doručenia objednávky emailom na info@superbutt.sk. E-mailom nám zašlite vyplnený formulár na odstúpenie od zmluvy, ktorý musí obsahovať dôvod odstúpenia.
  Formulár si môžete stiahnuť tu: Formulár na odstúpenie.
  Do e-mailu napíšte či si želáte zaslať inú veľkosť alebo vrátiť peniaze na účet. Pozor! E-mailová komunikácia je nevyhnutná! V prípade, že od vás e-mail neobdržíme, nebudeme schopní zásielku vymeniť.
 • Objednávku zabalte a zašlite nám ju spoločne s vyplneným formulárom, ktorý ste nám zaslali aj e-mailom z akéhokoľvek odberného miesta Packety.
 • Na odbernom mieste Packeta nadiktujte kód: 90836357. Pri odosielaní nič neplatíte. V prípade výmeny za iný tovar alebo inú veľkosť si zákazník hradí spätné poštovné sám.

Reklamácia tovaru

Na naše produkty platí štandardná záruka podľa obchodných podmienok. Ak sa v záručnom období prejavia na produkte vady, viete nám ho zaslať na reklamáciu.

Postup je nasledovný:

 • Kontaktujte nás emailom na info@superbutt.sk. E-mailom nám zašlite vyplnený reklamačný formulár. Pozor! E-mailová komunikácia je nevyhnutná! V prípade, že od vás e-mail neobdržíme, nebudeme schopní zásielku refundovať.
  Formulár si stiahnite tu: Reklamačný formulár.
 • Objednávku zabalte a zašlite nám ju spoločne s formulárom, ktorý ste nám zaslali e-mailom na niektorom z odberných miest Packety.
 • Na odbernom mieste Packeta nadiktujte kód: 90836357. Pri odosielaní nič neplatíte.
Začnite písať a zobrazia sa vám produkty.